Články | IKRAVATY.eu

Články

10 kravát na vianočnú párty
Po minulom článku 10 strašidelných kravát na Halloweensky večierok, vám prinášame ďalší, tento krát zameraný na vianočnú tematiku. Pomaly sa schyľuje k tomuto príjemnému sviatku a takmer každý sa chystá na vianočnú párty, či už s priateľmi alebo v rámci firmy v ktorej pracuje. Mnohé vianočné párty sú roben&eac..
10 strašidelných kravát na Halloweensky večierok
Ako každý rok, tak aj tento rok sa mnohí z vás určite chystajú na Halloweensky večierok alebo párty. Niektorí z vás siahnu po poriadnom kostýme, aby čo najviac zaujali a vystrašili svojich priateľov, iní si oblečú len určitú časť oblečenia s Halloweenskym motívom. Nemusíte tak stráviť čas hľadaním vhodného kostýmu pre seba, ktorých býva počas ..
Kedy sa objavili prvé manžetové gombíky?
Manžetové gombíky sú elegantnými doplnkami, ktoré dodajú iskru vášmu outfitu vo chvíli, kedy skutočne chcete zaujať a skrášliť oblečenie, ktoré sa vám môže zdať na prvý pohľad až fádne. Zdalo by sa, že manžetové gombíky sú výmyslom posledných rokov, ale v skutočnosti tieto miniatúrne umelecké diela predchádzajú ko&..
Kravatové trendy na rok 2014
S najnovšími vzormi kravát či spôsobmi, ako uviazať atraktívny uzol rastie aj počet nových modelov, ktorými páni môžu zažiariť pri každej príležitosti. Stačí si len správne vybrať a sledovať, čo je tento rok „in“. Niekto má rád jednoduchosť, iný špeciálne vzory či farebné kombinácie. Veríme, že každý z vás si prí..
Kreatívne kravatové uzly - odlíšte sa od ostatných!
V predchádzajúcom článku sme vás určite presvedčili o tom, že uviazať kravatu nie je žiadny veľký problém a nepotrebujete takmer žiadne odborné skúsenosti. Čo vám však môže pomôcť byť trošku odlišným od väčšiny mužov, ktorí poznajú zväčša jeden, nanajvýš dva spôsoby uzlov je náš dnešný čl&aa..
Už žiadny problém s tým, ako uviazať kravatu!
Elegantného muža z vás robí nielen krásna obtiahnutá košeľa s vyberanými a štýlovými manžetovými gombíkmi, ale tiež dobrý výber kravaty. Samozrejme, záleží od situácie, akú kravatu zvoliť. Dnes je už na výber nespočetné množstvo rôznych typov: od tradičných až po veľmi extravagantné kúsky. Ak už ste si už vybrali svoju fa..